کمر درد و طب سوزنی

بازدید: 8

 کمر درد و طب سوزنی 

 

کمردرد شکایت شایعی است که بسیاری از افراد در طول زندگی با آن روبه­رو می­شوند. اگرچه کمردرد در بسیاری از بیماران از طریق شرح حال گیری و معاینات بالینی و آزمایشگاهی و همچنین تصویربرداری قابل شناسایی است، ولی در تعدادی زیادی از بیماران ممکن است علت اصلی یافت نشود. کمردرد می­تواند منشأ عضلانی (مکانیکال )، التهابی، عروقی، کلیوی، روانی و… داشته باشد. تجربه نشان داده است که طب سوزنی در کمردرد با منشأ عضلانی و روانی (افسردگی) می­تواند نتایج بسیار خوبی از خود نشان دهد .

البته کمر درد می­تواند حاد یا مزمن باشد که در هر دو مورد، طب سوزنی نتایج خوبی از خود نشان می­دهد. در مورد کمردرد حاد طب سوزنی طلایی گوش یا ساده بدن و در مورد کمردرد مزمن که به روش­های عادی جواب نداده هم می­توان از طب سوزنی طلایی، طب سوزنی بدن و هم از کاشت سوزن­های طلایی استفاده کرد. البته نوع درمان بستگی به شرایط بیمار و تشخیص اولیه دارد .

یشتر راجب طب سوزنی گوش بدانیم:

  1. طب سوزنی گوش.

  2. کتاب طب سوزنی گوش

  3. موارد استفاده طب سوزنی طلایی.( گوش ).

  4. سوالات رایج در مورد کاشت سوزن های گوش (ASP)

  5. مزیت های کاشت سوزن های نیمه دایمی گوش ( یا کاشت گوش )(ASP).

  6. شانه منجمد و طب سوزنی.( طب سوزنی گوش)

 

دکتر مجید فدایی طب سوزنی

دکتر مجید فدایی طب سوزنی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>