چقدر لاغر میشوم؟

بازدید: 25

هر ماه تقریباچقدر لاغر می­شوم؟ این سوالی است که بیشتر بیماران قبل از طب سوزنی در روز اول از ما می­پرسند و البته جواب این سوال بستگی به شرایط کلی بیمار و دقت در زمان شروع درمان دارد. هدفی که به­طور کل در نظر گرفته می­شود و بیشتر بیماران به آن می­رسند تقریبا ماهی 4 تا 6 کیلو گرم است؛ یعنی تقریبا هر هفته یک تا یک و نیم کیلوگرم. این رقم می­تواند در افراد جوانی که همکاری می­کنند بیشتر هم باشد .

افراد دیابتی و مسن ممکن است سرعت کمتری را تجربه کنند و افراد جوان و فعال ممکن است سرعت بسیار بیشتری داشته باشند. وجود بیماری­های زمینه­ای، محدودیت حرکتی، کم­کاری تیرویید، مصرف داروهای همزمان و غیره می­توانند روی سرعت کاهش وزن تاثیرگذار باشند. یافتن دلایل کندی کاهش وزن یا عدم کاهش وزن و رفع آنها می­تواند این سرعت را بسیار بیشتر کند. عدم پیگیری و ریشه­یابی سبب خستگی بیمار می­شود. البته استفاده از کاهش وزن چندوجهی می­تواند سرعت را بسیار افزایش دهد.

 ( مقالات بیشتر در مورد لاغری )

 

 

طب سوزنی
دکتر مجید فدایی طب سوزنی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>