مزیت سوزن های طلایی و نقره ایی

بازدید: 19

 مزیت سوزن های طلایی و نقره ایی با گدشت زمان و جمع شدن تجربه و مقایسه نتایج در بیماران مختلف به ما ثابت شده است .سوزن هایی طلایی و نقره ایی طب سوزنی, بر خلاف کمیاب بودن در فضای بین الملل, چند مدتی است که وارد ایران شده است و باید اشاره کنم که استفاده از این سوز نها در بهبود بیماران تاثیر بسزایی داشته است . تاثیر تقویتی یا تضعیفی ایجاد شده بوسیله این سوزن ها سبب تسریع در بهبود حال بیماران شده است . این سوزن ها در  دو نوع عادی  و یا سوزن های کاشت گوش میباشند .

در طب سوزنی  گوش و یا بدن ما باید نقاط را با نوع چرخش سوزن , تضعیف و یا ارگانی را تقویت کنیم ولی با استفاده از این سوزن ها نیاز به  حرکت تقویتی و یا تضعیفی  کاهش  یافته و بیمار درد کمتری را تجربه میکند و از طرف دیگر  نتایج چندین برابر تقویت  میگردد. 

سوزن های طلایی بیشتر جهت tonification   ( تقویت و یا افزایشی )و سوزن های نقره ایی بیشتربرای  کاهش انرژی  ( sedation  )نقاط  بکار میروند .

نکته جالب دیگر آن است که روکش فلزات طلا و نقره تاثیرات oligodynamic    از خود نشان میدهند که خود یک واکنش ضد میکروبی  میباشد .

هر دو عامل فوق الذکر سبب بهبود کیفیت ,کاهش زمان و هزینه بیمار شده است . با توجه به بهبود تاثیرات درمانی ,بیماران خودشان درخواست سوزن های طلایی یا نقره ایی میکنند و ما خوشحالیم که شاید جزء اولین  مطب های حرفه ایی  میباشیم  که اقدام به استفاده علمی از سوزن ها کرده ایم .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>