آلرژی های فصلی و طب سوزنی

بازدید: 18

آلرژیها یا حساسیتهای  فصلی و طب سوزنی :

آلرژى فصلى یکى از شایعترین آلرژی ها است ؛که معمولاً در بهار و تابستان به وجود مى‌آید. این بیمارى ناشى از استنشاق گرده‌هاى گیاهى و نیز وارد شدن آن به چشم میباشد که همراه با  علائمی از قبیل عطسه ، آبریزش  از بینى و چشمها  ، احساس خارش در گلو ، سقف دهان و گوشها، کاهش تمرکز و احساس ناخوشى کلى باشد.
طب سوزنی میتواند نتایج بسیار خوبی در درمان آلرژیهای فصلی داشته باشد. معمولاً از همان جلسه اول ، بهبودی در بیمار حاصل میگردد. کاهش آبریزش  بینی و چشم ؛ کاهش خارش و عطسه  معمولا از جلسه اول شروع شده تا جلسه 3 یا 5ر به عوج خود میرسد که همراه با بهبودی کامل میباشد .
افرادی که از آلرژی های فصلی  رنج میبرند میتوانند ار طب سوزنی در درمان خود کمک بگیرند. طب سوزنی گوش میتواند نتایج بسیار خوبی در زمان بسیار کمی از خود نشان بدهد و مخصوصا کاشت گوش .

طب سوزنی برای این بیماران بسیار عالی است و بهتر  است که  قبل از شروع فصل انجام گردد تا بیمار بطور کامل نسبت به ماده الرژی ایمن گردد  و در طول سال راحت باشد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>