داستان بر چسب های گوش و چاقی .

بازدید: 72

داستان بر چسب های گوش و چاقی!!!!!!! که چالا شده است کاشت گوش چیست >

شما شاید دیده باشید که افرادی که به کلینیک طب سوزنی مراجعه میکنند شاید به کوش شان برچسب های زده شده باشد ! این برچسب ها چیست و چه استفاده ای دارد؟

برچسب های گوش : تکه چسب های کوچکی است که روی آنها دانه های گیاهی یا اهن ربای ساچمه ای یا سوزن های بسیار ریزی چسبیده است که به گوش بیماران چسبانده میشود. بیمار باید 5-10 دقیقه قبل از غذا خوردن آنها را ماساژ دهد تا اشتهای بیمار کنترل گردد.

این چسب ها روی نقاط خاصی چسبانیده میشود که پزشک باید ان را پیدا کند و بیماران نمیتوانند این کار را خودشان انجام دهند. مزیت این چسب ها ان است که از تردد بیش از حد و هزینه های اضافی بیماران میکاهد .

این برچسب ها در حال حاضر در افراد چاق با دو منظور مورد استفاده پزشکان قرار میگرد ,یک در حین درمان چاقی جهت کنترل اشتها و دوم به عنوان درمان نگه دارنده بعد از رسیدن به وزن مطلوب.( جلوگیری از دوباره چاق شدن).

بیمارانی که از سوزن میترسند یا وقت طب سوزنی منظم را ندارند و یا میخواهند وزن کم شده را نگه دارند میتوانند با مراجعه به کلینیک طب سوزنی فقط ازاین برچسب ها همراه با رژیم غذایی , ورزش یا دارو زیر نظر پزشک خود استفاده کنند  .

برای افرادی که ترس از سوزن ندارند ترجیح بر استفاده از سوزن های ریز گوش یا سوزن ها ASP  میباشد . چون هم نتایج بهتری دارند و طولانی مدت میمانند .( البته اگر بیملر شرایت نگهداری را رعایت کند.

 

مطالب مرتبط با چاقی را اینجا بخوانید ( روی تیتر ها کلیک کنید ) .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>